Commercial Commercial
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Your IP: 3.236.118.225
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

qrcode

dodaj do nas do ulubionych

NOWY NUMER DIGITAL CAMERA POLSKA

TO I OWO O FOTOGRAFII - Prasa-portale foto

okladka dcp-4Na rynku dostępne jest już 4 (1/2011) wydanie polskiej edycji brytyjskiego magazynu fotograficznego Digital Camera. Tematem miesiąca jest fotografia portretowa. I nie bez powodu. Ten klasyczny gatunek fotografii warto przećwiczyć właśnie zimą, bo z powodzeniem można go uprawiać również we własnym salonie. Na 15 stronach poradnika przeczytacie m.in. jak kreatywnie kadrować, radzić sobie bez profesjonalnych lamp studyjnych oraz jak korzystać z błysku w plenerze. Nowe wydanie to również ekskluzywne wywiady: relacja Chrisa Steele-Perkinsa, reportera wojennego słynnej Agencji Magnum Photos, historia walki (z aparatem w ręku) o ochronę środowiska fotografa dzikiej przyrody Marka Carwardine oraz rozmowa z współtwórcą agencji Visavis.pl, Łukaszem Trzcińskim. W strefie sprzętu znajdziemy test EOS-a 60D, czyli najnowszej lustrzanki Canona, 8 obiektywów do zdjęć makro oraz solidnej i efektownej głowicy pistoletowej Vanguarda.

Zima to również długie wieczory, które chętnie poświęcamy na szlifowanie umiejętności edycji zdjęć w Photoshopie. Z myślą o tych, którzy przegapili pierwsze wydania polskiej edycji Digital Camera, do nowego wydania dołączona została płyta DVD, zawierającą także pierwsze trzy części multimedialnego kursu.

Czwarty numer miesięcznika Digital Camera Polska dostępny jest w kioskach wszystkich sieci kolporterskich na terenie całego kraju.

Czasopismo można też zamówić przez internet na stronie www.ulubionykiosk.pl (przesyłka gratis!)

KOKURSZimowy Konkurs Digital Camera Polska


„Winter is my love” to temat konkursu fotograficznego organizowanego przez magazyn Digital Camera Polska. Główną nagrodą jest tygodniowy wyjazd w Alpy ze szkołą snowboardu.

Konkurs "WIML" ma charakter otwarty. By wziąć w nim udział, wystarczy się zarejestrować, i umieścić zdjęcie w dedykowanej galerii konkursowej na stronie www.digitalcamerapolska.pl

Prace można zgłaszać do 1 marca 2011.


Oprócz wyjazdu, nagrodami w konkursie są m.in. obiektyw szerokokątny Sigma 10-20 mm, aparat 3D Fujifilm Finepix W3, profesjonalny kurs Photoshopa w Akademii Fotografii.

Cztery zwycięskie prace wybierze Jury konkursowe, piąta nagroda trafi do autora zdjęcia, które otrzyma największą liczbę pozytywnych ocen przyznawanych przez użytkowników serwisu.

Wyniki zostaną ogłoszone w kwietniowym wydaniu Digital Camera Polska.

Partnerami konkursu „Winter is my love” są: Szkoła snowboardu INARI, Sigma Pro-Centrum, FujiFilm oraz Akademia Fotografii.

Czekamy na Twoje zdjęcia!

 

LISTA KATEGORII W SZUFLADZIE

Home ARCHIWUM