Commercial Commercial
Unknown Unknown
Unknown Bot Unknown Bot
Your IP: 3.236.118.225
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

qrcode

dodaj do nas do ulubionych

Krzysztof Mierzejewski "Magia obiektywu" - wernisaż

WYSTAWY SGT - Wystawy autorskie SGT

W galerii "PAcamera" w suwalskim ROKIS-ie, odbędzie się 11 marca o godz. 17.00 Wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem "Magia obiektywu".

Krzysztof MierzejewskiZdjęcia zaprezentowane przez Krzysztofa Mierzejewskiego (SGT) balansują na krawędzi realizmu i kreatywizmu. Trudno jednoznacznie określić, czy są wykreowane, czy przedstawiają realistyczne sceny, które możemy zobaczyć własnymi oczami. Prace fotografa charakteryzuje pewien „magiczny" sposób pokazywania rzeczywistości. Obrazy stworzone na papierze światłoczułym przedstawiają dwie rzeczywistości równocześnie: są dokumentem i zawierają własny klimat, zbudowany przez autora światłem, kolorem, kompozycją lub sposobem obróbki obrazu.Taki sposób prezentowania fotografii daje autorowi możliwość tworzenia subtelnych i skomplikowanych struktur estetycznych, świadomego budowania formy dzieła w oparciu o napięcie pojawiające się między obydwoma aspektami rejestrowanych fotografii – dokumentalnym i fikcyjnym.

Sceny zawierające jednocześnie autorską, subiektywną kreację i obiektywne dokumentalne odzwierciedlenie rzeczywistości – oba te walory estetyczne, z pozoru wzajemnie się wykluczające, można odnaleźć na wybranych przez Krzysztofa Mierzejewskiego fotografiach.

Informacje o autorze znajdziesz tutaj

 

 

Komentarze  

 
+6 #1 2011-03-15 08:54
Wystawa z klasą. Wspaniałe zdjęcia pokazujące w bajeczny sposób piękno Suwalszczyzny. Opis wystawy jest zgodny z tym co można zobaczyć. Perfekcyjnie wykonane, z dbałością o wszystko co powinna zawierać dobra fotografia. Obejrzałem tę wystawę kilka razy. Dawno nie było tak dobrych zdjęć z naszego regionu.
Cytować
 

LISTA KATEGORII W SZUFLADZIE

Home WYSTAWY Wystawy autorskie SGT Krzysztof Mierzejewski "Magia obiektywu" - wernisaż